Mandaly

.

Mandaly jsou všude kolem nás a každý se s nimi již určitě setkal. Mandala znamená kruh, dokonce magický kruh. Samotná mandala je nadkulturním symbolem jednoty a rovnováhy vyskytující se ve všech dobách, kulturách i náboženstvích. Mandala je také nástroj pro relaxaci a sebepoznání.

V mandalách se potkává barva (ženská energie) a tvar (mužská energie) a to vše dohromady utváří harmonický celek, který nese určitou energii, která během práce s obrazem působí  pozitivně na duši malíře nebo pozorovatele.
Pokud tvoříme nebo sledujeme pravidelné obrazce mandaly, duše se zklidňuje, vnitřní svět se uspořádává a dochází k léčení na všech úrovních. Při práci s mandalou dochází k lepší spolupráci levé a pravé mozkové hemisféry a k řadě dalších harmonizačních pochodů. Mandaly vás nabijí energií a léčí.

Sedmá čakra je sídlem nejvyšší dokonalosti v člověku. Korunní čakru otvírají a rozšiřují fialová a bílá. Opět doplněna kamínky Swarovski pro umocnění celé mandaly.

Mandala korunní čakry

Mandaly mě učarovaly již dávno, asi tak před 15lety. Začala jsem tím nejjednodušším, využívala jsem již někým namalované obrazce a ke své relaxaci, sebepoznání a uzdravování jsem využívala síly barev. Postupně mi to však nestačilo a začala jsem hledat informace a knihy, které mi řeknou více o mandalách (…), a nejen o mandalách. Pomohlo mi to objevit úplně nový  pohled na svět a mandaly byly jeho součástí. Vytvořila jsem svou první mandalu, pro sebe. Postupně jsem obdarovávala své blízké, protože chtěli také mít svojí mandalu.

Life

Life

Osobní mandala léčí, nabíjí  i uklidňuje a pozitivně ovlivňuje naší mysl. To vše dohromady utváří harmonický celek a nese různé druhy energie. I vy máte možnost mít nyní svou osobní mandalu. Ptáte se jak? Buď si vyberete z mé nabídky nebo vám vytvořím zcela novou, na míru ušitou mandalu. K tomu potřebuji vědět co ve vašem životě chcete vylepšit nebo změnit. Každá oblast se pojí s určitou čakrou, to vše se doplní vhodnými barvami a jako umocňující element přidávám zářivé kamínky Swarovski.

Na výrobu jedné mandaly o velikosti 30x30cm potřebuji cca 10-15 hodin. Každá mandala je originál. Vybírat můžete pro sebe nebo obdarovat i vaše blízké, přátele nebo i obchodní partnery.

Mandala je víc než obraz!