Mandala kořenové čakry

První – základní – čakra nás spojuje s fyzickým světem. Do působnosti této čakry patří všechny základní individuální i všeobecné požadavky života jako takového pro přežití na této planetě. Mezi dary otevřené první čakry patří pozitivní „ano“ k životu na Zemi, k fyzické existenci, a připravenost působit v harmonii se silami Země.

Základní čakra je přiřazena prvku země, její barva je červená, barva energie a aktivity, barva vnitřního jádra naší planety. Poskytuje nám zemitou pevnost a „pevnou půdu“ pod nohama, na které si můžeme vystavět náš život, zásobuje nás zároveň nutnou energií pro tvořivou činnost ve světě. Dává nám sílu prosadit se a vytrvat.

Mandalu posilují krystaly Swarovski v modré barvě.

Tato mandala je ručně malovaný originál, velikost 30x30cm.

Cena: Kč 1500,-

REZERVACE

 

Tato mandala je na podporu 1. čakry - kořenové. První-základní- čakra nás spojuje s fyzickým světem. Do působnosti této čakry patří všechny základní idividuální i všeobecné požadavky života jako takového pro přežití na této planetě. První čakra se aktivuje jasnou svítící červenou barvou. Tato barva oživuje a hřeje, dodává vitalitu a odvahu. Červená smíchaná s trochou modré pomáhá ovlivňovat vitální potřeby duchovní silou. Mandalu posilují krystaly Swarovski v modré barvě.

Mandala kořenové čakry

První čakra se aktivuje jasnou svítící červenou barvou. Červená smíchaná s trochou modré pomáhá ovlivňovat vitální potřeby duchovní silou. Červená barva oživuje a hřeje, dodává vitalitu a odvahu.

Modrá barva symbolizuje něhu, věrnost a důvěru, znamená nastolení míru a spokojenosti.

Oranžová barva je ztělesněním energie, tepla, života, jistoty, pohody, radosti, aktivity, srdečnosti, sebedůvěry a odvahy. Vyzařuje optimismus a je vhodná pro ty, kteří touží po zdravém sebeprosazení se. Dále pro toho, kdo potřebuje odstranit depresi či citové ochromení.

Mandala kořenové čakry

Mandala kořenové čakry