Mandala korunní čakry

Sedmá čakra je nejvýše, nahoře uprostřed nad temenem naší hlavy. Otevírá se směrem nahoru a je sídlem nejvyšší dokonalosti v člověku. Třpytí se všemi barvami duhy, avšak převládající barvou je fialová.

Představuje vnitřní zření, koncentraci na podstatné, rozplynutí hranic, odevzdanost a sjednocení. Co jsme dříve chápali intelektem, později intuicí, je nám již nyní jasné.

Tato mandala je ručně malovaný originál, velikost rámu 30x30cm.

Mandala korunní čakry

Mandala korunní čakry

Fialová barva symbolizuje duchovno. Ruší ohraničenost a může vést k zážitku jednoty. Přináší inspiraci, pokoru a napomáhá meditacím. Je vhodná pro ty, kteří jsou vystaveni velkému stresu, jsou nadměrně aktivní a potřebují občas zklidnit, získat rovnováhu či překonat deprese.

Bílá barva v sobě obsahuje spektrum všech barev. Integruje různé roviny života do vyššího celku a otvírá duši božskému světlu, poznání a uzdravení.

Růžová barva se používá na probuzení oddanosti, romantiky, něhy, splynutí, věrnosti. Podporuje jemnost a laskavost v rodinných a přátelských vztazích. Výrazně napomáhá k upevnění milostného vztahu a nastolení důvěry po zradě či nezdaru. Je nejúčinnější při léčení dávných zranění, pro klidný spánek a smiřování po hádkách. Přináší také proud lásky a soucitu.

PRODÁNO

IMG_5102