Portfolio

P-Shine

Princip leštění a úpravy nehtů P-Shine pochází z Japonska. Již v dávné minulosti se gejši, ale i ženy z vyšších kruhů  objevily taje přírodní manikúry a pyšnily se krásnými, lesklými nehty. Stačilo použít tradiční postup s použitím přírodních přípravků.
Název P-Shine vznikl však až v roce 1958 podle stejnojmenné tokijské společnosti, která začala vyrábět kosmetické produkty, mimo jiné i na úpravu nehtů P-Shine.
Na první pohled tato metoda připomíná bezbarvý lak. Jde však o přírodní manikúru, která podporuje prokrvení, růst nehtů, dodává vitamíny, zpevňuje a dokonce chrání před nepříznivými vlivy z okolí.

Přednosti této kosmetické metody jsou v dlouhodobém účinku a nenáročném udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu. Nanášecí hmota se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5.

Manikura P-Shine zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtu. Doporučujeme ji jako nejúčinnější metodu při léčení oslabených přírodních nehtů po nehtové modeláži.
P-Shine by si rozhodně měly aplikovat ty ženy, jejichž nehty jsou roztřepené, lámavé a špatně rostoucí. Ale pozor, metoda se nehodí na tenké nebo úplně zničené nehty
Po vytvoření P-Shine manikúry vznikne na povrchu nehtu tzv.glazura, která má nejen estetický efekt, ale zároveň zabraňuje odplavování přirozených lipidů, tedy zabraňuje vysušování nehtu. Kořen nehtu má v tomto případě schopnost bez problému produkovat kvalitní keranocity, takže se celkový stav přírodního nehtu postupně zlepšuje.