Svátek matek

Svátek matek je pro nás čas kdy můžeme svojí mámě říct jak moc ji máme rádi. Nepromarněte tuto příležitost a vyjádřete to, co cítíte! Letos vychází svátek Matek na neděli 12. května. Darujte na Den matek originalitu – nechte se inspirovat rychlým návodem na minialbum, kam vložíte jak přání své mamce, tak i fotky, které udělají jistě radost. Rodiče to mají někdy těžké, mnoho z nich se snaží dětem vyhovět v materiálních věcech. Je toho mnohem více co mohou rodiče dát do života svým dětem. Být dobrým rodičem nezáleží jen na tom dát dětem vše co chtějí. Nejdůležitější věc, kterou můžete pro své děti udělat je milovat je a naučit je vše o lásce.
Mnoho rodičů, ale i dětí neumí milovat. Děti potřebují ukázat lásku. Vaše gesta lásky k nim, ale i k druhým děti hluboce ovlivňují. Vaší „prací“ jako rodiče je, aby děti prožívaly vědomou lásku, znali její důležitost a její sílu. Toto není úkolem jen když jsou děti malé, ale pokračuje to i v době jejich puberty a dále do dospělosti, i když se sami stanou rodiči.
Jestli naše děti, které jsou naše budoucnost, se nenaučí lásce, nebudou schopni ukázat lásku ostatním, a pak bychom čelili budoucnosti, která je studená a bezcitná. Schopnost milovat je to, co nás činí lidmi. Láska přebývá v každém z nás a je to práce nás rodičů, abychom se ujistili, že naše děti se naučili jak m i l o v a t.

Denmatek10

Materiál:
scrapbook papír – vzorovaný, jednobarevný
ozdoby, lepidlo, razítka
fotografie

Postup:
1. Nejprve si vytvoříme podle šablony kapsu, kam nakonec vložíme složené leporelo s fotkami.

2. Šablonu obkreslete na vámi vybraný papír

3. Slepte hrany až vytvoříte kapsu.

4. Následně poskládáme obal pro kapsu, kterou jsme nyní vytvořili. Velikost pruhu je 4x12inch – přehněte na: 1 a 1/3, 5 a 3/4. Vznikne vám tzv. obal na sirky – viz obrázek.

5. Kapsu vložíme do obalu a připevníme hřebíčky.

6. Kapsičku ozdobíme a vložíme skládací leporelo, kam umístíme následně fotky. Na otvírací část napíšeme přání.

7. Nakonec ozdobíme přední stranu – titulek je na vás 🙂

 8. Minialbum jako celek….

Ať se dárek líbí 🙂

Vaše Alla

Tags:

Trackbacks/Pingbacks

  1. Free Piano - 27.5.2015

    Free Piano

    Im nonetheless learning from you, as I’m trying to obtain my goals. I definitely liked reading everything which is written on your website.Keep the stories coming. I enjoyed it!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.