Jmenuji se Alice, ale říkají mi Ála, a proto Alla. V minulosti jsem pracovala pro větší či menší zahraniční firmy, ale vždy mě to táhlo k barvám, umění a kreativním věcem. Již jako malá jsem ráda fotila s jednoduchým foťákem (rozuměj, nastav ikonu scénu a zmáčkni spoušť, žádná zrcadlovka). Vždy bylo trochu překvapení jaké fotky se povedou, a dlouho jen černobílé 🙂
Taky jsem ráda psala a mé sešity byly vždy nějak „vyšperkované“ kudrlinkami a kličkami. Dnes se tomu říká flourishing. Mé začátky kaligrafie a letterartu. Vždy jsem ráda tvořila rukama a to mi zůstalo. Nejprve jsem se „vyřádila“ na focení svých dětí a jejich fotky jsem následně zpracovávala do alba (hodně podobné tomu, které mi vyrobil můj táta). Takže žádné digitální zpracování, ale ručně vyráběné i ručně popsané. Papír a scrapbooking mě doslova uchvátil. A tak v roce 2011 vznikl nápad na blog BeCreative, kde jsem mohla ukázat co je všechno možné vyrobit, nejen z papíru. Nechyběly ani kurzy a workshopy na téma scrapbooking, embossing, minialba a další. Workshopy jsem pořádala pro dospělé, ale i děti. Již v té době jsem ručně psala, ale ještě nenastal ten boom s handletteringem, brushletteringem a moderní kaligrafií. To až posledních pár let, konkrétně v polovině roku 2017 jsem sbírala inspiraci v grafickém zpracování ručního psaní. Mé prvotiny vznikaly na papír, jak jinak, že?! Ale ve 2018 jsem objevila krásu iPadu a aplikace Procreate. A vrhla jsem se na letterart. Absolvovala jsem několik kurzů, českých i zahraničních. Další vzdělávání a inspiraci sbírám na on-line workshopech a tutoriálech od kreativců z celého světa. A navíc psaní rukou je uznávanou relaxační a psychoterapeuticku metodou.
Nyní máte možnost si vybrat dárečky na eshopu s originálními motivy. Navíc mým cílem je vytvářet předměty na míru. Takže vaše dárky budou přizpůsobené vám!

Každý produkt je vytvořen s myšlenkou na unikátní a osobní dárek, včetně přizpůsobeného popisku dle vašeho přání a dokonalého balení.  Ráda bych zajistila maximální spokojenost a radost jak pro vás, tak i pro vaše blízké, kteří budou obdarováni.

Ráda maluju písmenka, tvořím různé grafiky, plakáty, maluju na tabule, na výlohy nebo zdi a někdy pořádám workshopy.
Vítám jakoukoliv možnost spolupráce.