Jsem zde, aby vaše představy ožily skrze originální design. Specializuji se na tvorbu log, které nejen zaujme na první pohled, ale také nese hlubší význam. Moje vášeň pro design a schopnost proměnit vaše myšlenky ve vizuální formu jsou zárukou, že vaše značka získá nezapomenutelný obraz. Nechte mě pomoci vám vyprávět váš příběh skrze design, který mluví sám za sebe. Začněte svou cestu za neodolatelnou vizuální identitou už dnes !

“Brand je melodie duše firmy, harmonie myšlenek a emocí, která se rozlévá do světa jako nebeský zářivý oblak, dotýkající se srdcí a překračující hranice času.”

LOGO JE VIZUÁLNÍ KLÍČ

Odemyká bránu do podstaty značky, zanechává stopy v paměti a přináší jedinečnou identitu.

TVORBA LOGA

Tvorba loga a vizuální identity je proces. Vizuální identita je jemný tanec tvarů a barev, který vypráví příběh značky bez jediného slova, zanechávající stopu v srdci a mysli.

ZAČÍNÁŠ A CHCEŠ BÝT VIDĚT

Začínáš podnikat a chceš být vidět, pomůžu ti na začátku nastavit tvoji vizuální identitu. Ušetří ti to čas, který budeš potřebovat na svou tvorbu a dá ti to směr jak vystupovat navenek.

NEVÍŠ JESTLI JE TO PRAVÉ OŘECHOVÉ

Máš zaběhnutou značku, ale jsi ve fázi, kdy cítíš, že to není ono. Zkontrolujeme vizuální identitu a řekneme si jestli stačí jen trochu poopravit nebo bude potřeba rebranding.

POTŘEBUJEŠ SE POSUNOUT DÁL

Rozšířila jsi své podnikání? Změnila jsi strategii? Cítíš, že potřebuješ změnu? Pak je logickým krokem rebranding značky. Máš možnost ovlivnit vnímání své značky a já ti pomohu se posunout a rozzářit tvůj potenciál.

PROCES TVORBY

POPTÁVKA

Naplánujeme si společnou schůzku (off-line/on-line). Vyzpovídám tě jakou máš představu, co se ti líbí a co nelíbí.
Navrhneme si konkrétní postup. Když se domluvíme, pošlu zálohovou FA ve výši 30%, což slouží jako skicovné.

NÁVRHY

Začínám pracovat na tvém logo. Posílám první návrhy. Začíná kolečko revizí, korektur, nové myšlenky, tak aby výsledek, tvé logo, bylo dokonalé.
Výsledné logo ti představím na vizualizaci pomocí mock-upu.

PŘEDÁNÍ

Po schválení finální verze, obdržíš licenční smlouvu, zašlu konečnou fakturu a obdržíš kompletní info jak používat a soubory loga v domluvených formátech.

NABÍDKA BALÍČKŮ

KONZULTACE

Prozkoumáme na tvou značku nebo si popovídáme co bys ráda věděla (když začínáš) a probereme možnosti. Popovídáme o tom co je možné, co by se dalo zlepšit a odpovím na veškeré tvé otázky.
Obsah: 60min konzultace, praktické tipy a rady, zodpovězení dotazů

1200,-

LOGO

Logo pro tvou značku, pro prezentaci na webu, k využití v off-line i on-line prezentaci. Zpracováno v dlouhé i krátké variantě (symbol nebo iniciály). Využití v podpisech nebo jako vodoznak.
Obsah: logo, vč zkrácené varianty, formáty: png, křivky, pdf, licence

6990,-

SOCIÁLNÍ SÍTĚ – REBRANDING

Probereme tvoji značku, prozkoumáme stávající profily, upravíme vzhled, vytvoříme šablonu (feed, reels, výběry), probereme strategii, obsahový plán

Obsah: šablona na míru, social media planner vč plánu, originální stickery pro tvou značku

Kč 8990,-

BRAND & VIZUÁLNÍ IDENTITA

Připravím ti základ brandu, který bude příběhem tvé značky. Sjednocený vzhled díky kombinaci loga, barev a písma, které spolu dokonale ladí.

Obsah: logo, vč zkrácené varianty, formáty: png, křivky, pdf, licence, brand board, IG feed, social media planner

Kč 12990,-

GRAFICKÉ PRÁCE

Plakáty, letáky, vizitky, bannery, rollup, e-booky, potisky a další.
On-line i off-line (zajistím i tisk)

Kč 600,-/hod

Neváhej mě kontaktovat. Spolu probereme, který balíček bude pro tebe ten nejlepší nebo ti vypracuji individuální nabídku přesně tobě na míru.