Na samotě u lesa

Cover_BC blog – 10

Na konci června jsem si naordinovala si pár dní na samotě u lesa. Prostě jsem potřebovala do přírody, mimo dosah lidí. Hledala jsem tzv. glamping místo. Našla jsem! Maringotka na samotě, v přírodě a bez lidí. Jen já a Max.

Den první.
Místo naprosto splnilo moje očekávání. Navigace nás táhla na osamocené místo. Dle manuálu jsme zaparkovali na kraji louky, a maringotka byla už na dohled přes louku. Úplně zastrčená, ale zato s naprosto skvělým výhledem do krajiny.

Uvnitř bylo vše co bylo třeba. Postel, minikuchyňka včetně stolku i sprcha. Jen toaleta byla za keřem, v podobě kadibudky.

Hned se mi vybavila scénka z filmu S tebou mě baví svět.

„Byly jednou dvě budky. Ale nebyly to obyčejný budky. Byly začarovaný. Byly to kadibudky. A nežila tam Baba Jaga, ani zavřený děti v chlívku. Žili tam dva hodný lidi. My dva!“

Tak já tam byla tedy sama:) a po letech jsem vyzkoušela kadibudku… vlastně dobrý, čistá a docela voňavá, ale do té doby než začne pršet!

Den druhý.
Příroda je všemocná. Odpočívá se náramně. Nemusím nic, jen být a zevlovat. Mám sebou iPad, a tak chvílemi píšu, kreslím a čtu, ale stejně je nejlepší chodit na procházky, užívat si klidu a celkově zpomalit.
Na závěr dne večeře na ohni, a pak už jen koukat na západ slunce a přicházející bouřku…
Bouřka byla pořádná! Přežila jsem, ale tedy povím vám, chvílemi jsem měla sevřenou prdel, když se to honilo kolem…ještě že se Max nebojí, takhle jsem utěšovala jen sama sebe :-))

Den třetí.
Po bouřce se většinou vyjasní a my jsme se probudili do krásně slunečného dne. Ten výhled z postele je za odměnu. Po snídani jsme vyrazili na výlet k řece Želivce na koupačku. Zbytek dne byl na programu zevling, pohoda a klid.
Bohužel večer přišla další bouřka, ale ustáli jsme to!

Den čtvrtý.
I poslední den jsem si užívala plnými doušky. Klid, pohoda a nic nedělání. Prostě RELAX.
Moc jsem si to užila a už teď vím, že si to budu muset co nejdříve zopakovat. Čas pro sebe je velmi důležitý.

A pokud chcete stejný plecháček jako mám já, tak stačí kliknout na tlačítko –>

Zanechte komentář

Your email address will not be published.

Top